افزایش امنیت وردپرس

 In بلاگ, وردپرس

امنیت سایت وردپرسی

افزایش امنیت وردپرس

امنیت یکی از فاکتور های مهم در سایت های وردپرسی هست و شما میتونید خیلی راحت با چند کار ساده موارد امنیتی وبسایتتون رو ارتقا بدید.افزایش امنیت سایت وردپرسی رو در این پست توضیح خواهیم داد.

مطالبی که قراره توی این پست بخونیم:

افزایش امنیت وردپرس

CDN چگونه امنیت وردپرس را افزایش بدیم؟

افزونه های امنیت وردپرس

راهکار های ساده جهت افزایش امنیت سایت وردپرسی

CDN استفاده از گواهینامه SSL

استفاده از هاست مطمئن

در ابتدا برای افزایش امنیت وب سایت وردپرسی پیشنهاد می کنیم که از یک شرکت هاستینگ مطمئن هاست بخرید، بدون توجه به قیمت. این هم در نظر بگیرید که از شرکت هایی هاست بخرید که از لایه های امنیتی در سرویس هاشون استفاده می‌کنند.

استفاده از نسخه های اصلی قالب ها و افزونه ها

از قالب های رایگان و نال شده (کرک شده) استفاده نکنید. قالب های خریداری شده امن تر از قالب های نال شده هستند. قبل از اینکه به پول فکر کنید فکر امنیت سایت باشین. مارس‌کت به شما نسخه های اصلی رو ارائه میده. برای مشاهده محصولات اینجا کلیک کنید.

استفاده از افزونه های امنیتی

میتونید از افزونه های امنیتی استفاده کنید که برای همین منظور طراحی شدند و چند نمونه اش رو اینجا می تونید ببینید. افزونه هایی مثل Sucuri Security، Wordfence Security و…

استفاده از رمز عبور قدرتمند

برای ورود به داشبورد مدیریت سعی کنید از رمزهای عبور قدرتمند استفاده کنید. هرگز از رمز های مثل admin ،۱۲۳۴ و … استفاده نکنید. از یک رمز عبور پیچیده و طولانی استفاده کنید که دارای علائمی مثل %،&،# و … باشد. رمز اگر یادتون میره میتونید توی تلگرام ذخیره کنید. می توانید از وب سایت passwordsgenerator.net برای ساخت رمز قدرتمند استفاده کنید.

گواهینامه SSL

از گواهینامه SSL استفاده کنید. از http به https مهاجرت کنید و امنیت سایتتون رو افزایش بدید. می تونید این گواهینامه را از شرکت های هاستینگ خریداری کنید. نسخه های رایگان هم وجود دارد که از سایت های مختلف قابل دریافته. کافیه کلمه SSL FREE رو توی گوگل جستوجو کنید.

محدودیت در تلاش برای ورود به سایت

تلاش برای ورود به سایت تون رو محدود کنید مثلاً اگر یک نفر سه بار پشت سرهم اطلاعات ورود به سایت را اشتباه وارد کرد تا چند ساعت اجازه دسترسی نداشته باشد کلمه login limit رو در قسمت افزونه ها سرچ کنید یه سری افزونه در همین رابطه براتون میاد.

به روز رسانی مداوم

سعی کنید همیشه افزونه ها و سیستم وردپرس خودتون رو به روز نگه دارید و اونو همیشه به آخرین نسخه خودش آپدیت کنید تا از شر هکرها در امان باشید.

۰ ۰ vote
Article Rating
Recent Posts
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Start typing and press Enter to search