آنلاین های کار راه انداز

 In ویدئو

آنلاین های کار راه انداز

در این ویدئو بهتون ۷ ابزار آنلاین معرفی میکنم که بدرد شما میخوره. این روزا ابزار های تحت وب و آنلاین کار ما رو خیلی ساده کردن و برای هر کاری دگ لازم نیست یه نرم افزار روی سیستممون نصب کنیم.

مطالبی که قراره توی این پست بخونیم:

ابزار های آنلاین و به درد بخور

ابزار افزایش سرعت سایت

ابزار بررسی سئو سایت

ابزار کاهش حجم عکس بدون افت کیفیت

ابزار ارائه شبکه توزیع محتوا یا CDN رایگان

شبکه اجتماعی گرافیست ها

ابزار ایمیل مارکتینگ

ابزار گفت و گوی آنلاین با کاربران وردپرس

امروز می خوام هفت ابزار آنلاین بهتون معرفی کنم که باهاشون خیلی راحت می تونید کار کنید و دیگه نیازی نیست از نرم‌افزارهای ویندوز استفاده کنید و فقط کافیه به صورت آنلاین از اونها استفاده کنید.

ابزار افزایش سرعت سایت

ابزار افزایش سرعت سایتاولین وبسایت، سایت gtmetrix.com هست که شما می توانید در این سایت سرعت سایت خودتون رو بسنجید. این سایت یک نکته‌ای که داره اینه که مشکلاتی که و جلوی سرعت سایت شما رو میگیره رو بهتون معرفی میکنه و شما میتونید اونا رو بر اساس آموزش هایی که در سایت قرار داده شده برطرف می‌کنید.

ابزار بررسی سئو سایت

ابزار بررسی سئو سایتسایت دوم سایت seobility.net هست که شما می توانید در این سایت سئو وب سایت خودتون رو بررسی کنید.یک سری الگوریتم داره که بر اساس اون الگوریتم ها میاد سایت شما رو چک میکنه و اگر خطایی در سئوی سایت شما وجود داشته باشه بهتون اخطار میده.

ابزار کاهش حجم عکس بدون افت کیفیت

ابزار کاهش حجم عکس بدون افت کیفیتسایت بعدی سایت compressor.io هستش که شما با این سایت میتونید تصاویرتون رو کم حجم کنید، بدون اینکه کیفیتشون افت کنه و این سایت هم به صورت آنلاین کار می کند و شما می توانید با استفاده از این سایت تصاویری که می خواهید در سایت خودتون آپلود کنید رو کم حجم کنید و سپس داخل سایت خودتون قرار بدید.

ابزار ارائه شبکه توزیع محتوا یا CDN رایگان

ابزار ارائه شبکه توزیع محتوا یا CDN رایگانسایت بعدی سایت cloudflare.com که شما میتونید از این سایت CDN رایگان دریافت کنید و ازش استفاده کنید اگر نمی دونید CDN چیه حتما این پست رو بخونید. CDN چیست؟

شبکه اجتماعی گرافیست ها

شبکه اجتماعی گرافیست هاسایت بعدی که معرفی می کنم سایت dribbble.com هستش که یک منبع خوب میتونه باشه برای استفاده از تصاویر که شما میتونید از تصاویر این وب سایت استفاده کنید. گرافیست های زیادی در این وبسایت هستند و شما می توانید از طرح های گرافیکی اونها در سایتتون استفاده کنید.

ابزار ایمیل مارکتینگ

ابزار ایمیل مارکتینگسایت بعدی که می خوام معرفی کنم مربوط به حوزه ایمیل مارکتینگ هست یعنی mailchimp.com و شما با این سایت میتونید ایمیل مارکتینگ خودتون رو راه اندازی کنید و به کاربراتون ایمیل های تبلیغاتی یا خبری ارسال کنید

ابزار گفت و گوی آنلاین با کاربران وردپرس

ابزار گفت و گوی آنلاین با کاربران وردپرسسایت آخری هم که معرفی می کنم سایت crisp.chat هست که با این سایت میتونید قابلیت چت آنلاین رو به سایت خودتون اضافه کنید و با کاربراتون به صورت آنلاین گفت و گو کنید

ممنون که این پست رو مشاهده کردید و امیدوارم که از این پست خوشتون اومده باشه. اگر سوالی دارید لطفا زیر همین پست بپرسید.

۰ ۰ vote
Article Rating
Recent Posts
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Start typing and press Enter to search